Karta zdrowia

Data Obozu: 

4 – 13 Lipca 2019

Opis Obozu:

Nasze Obozy Sportowo-Językowe charakteryzują się wysokim poziomem aktywności. Dużo jest ruchu, gier, zabaw, rozmaitego sportu. Decydując się na wyjazd z nami, należy być do tego przygotowanym mentalnie i od strony ubioru. Poza grami i zabawami, każdego dnia prowadzone będą warsztaty – rotacyjnie i stałe; projekty w większych grupach; dyskusje w małych grupach … W sumie, ciągle coś się dzieje, a w planie dnia NIE MA MIEJSCA na CZAS WOLNY.

Jako, że jest to obóz Sportowo – Językowy, duży akcent jest położony na stronę językową. W tym roku będziemy mieli Lektorów ze stanu Kentucky (USA), którzy każdego dnia poprowadzą zajęcia językowe. Ale nie będą to takie lekcje jak w szkole. Chodzi nam o praktyczne użycie języka angielskiego, poprzez robienie różnych rzeczy, tak by nauka przychodziła przyjemnie i możliwie naturalnie.

Na miejsce zakwaterowania wybrana została szkoła w Stężycy. Dzięki temu mamy tam dla siebie bardzo dużo miejsca, dwie sale gimnastyczne, boisko Orlik, strzeżone kąpielisko, dobre zaplecze sanitarne, bardzo smaczne jedzenie przygotowywane na miejscu.

Koszt Wypoczynku: 750 PLN (dojazd wliczony) – dla rodzeństw zniżka

W czerwcu zapraszamy na Spotkanie Organizacyjne dla rodziców/opiekunów.

Na tym spotkaniu przekażemy więcej szczegółów dotyczących programu i odpowiemy na pytania. Prosimy również do tego dnia wnieść przedpłatę, która wraz z wypełnioną kartą kwalifikacyjną skutkuje wpisaniem na listę uczestników. Przedpłata wynosi 200 PLN, pozostałe 550 PLN można wpłacić na Spotkaniu Organizacyjnym lub na miejscu wypoczynku.

Warunki zgłoszenia

1. Wypełnienie formularza zgłoszenia,
2. Zaliczka w wysokości 200 PLN, na konto KChB II Zbór w Gdańsku, nr 34 1160 2202 0000 0000 2747 9807 – z dopiskiem Kolonie w Stężycy,
3. Pobranie karty zdrowia i oddanie wypełnionej na Spotkaniu Organizacyjnym.