Szczegóły:

Termin: 16-20 lipca 2018
Gdzie: Gdańsk Wrzeszcz; ul. Leczkowa 27
Udział: Bezpłatny

Półkolonie z językiem angielskim. Zajęcia prowadzone przez zespół instruktorów ze stanu Kentucky (USA) oraz Wolontariuszy z Gdańska.

Półkolonie odbędą się przy ul. Leczkowa 27. Zajęcia będą prowadzone w budynku, Pawilonach na zewnątrz i w Parku nad Strzyżą.

  • Do udziału w Półkoloniach zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-13 lat. Dodatkowa grupa dla nastolatków w wieku gimnazjalnym.
  • Zaplanowana jest też grupa dla gimnazjalistów

Maksymalna ilość uczestników Półkolonii jest planowana na 60 osób. Każdego dnia o godzinie 9:00 rozpocznie się blok zajęć, który wypełni kolejne 4 godziny. W programie zajęć zawarte są następujące elementy:

  •  zajęcia plastyczne,
  •  gry i zabawy,
  •  zajęcia muzyczne,
  •  zajęcia językowe (j. angielski),
  •  historia Biblijna.

Wszyscy uczestnicy Półkolonii będą podzieleni na 4 grupy, które będą brały udział w poszczególnych elementach programu w sposób rotacyjny (tzn. jednocześnie będą odbywały się 4 różne elementy, a dzieci będą w półgodzinnych cyklach brać udział w każdym z nich).
W ramach półkolonii będzie zabezpieczony drobny poczęstunek (bułka, drożdżówka …), każde dziecko powinno być wyposażone w picie (plastikowa butelka, bidon …).

Dodatkowo każdego dnia od godziny 17:00 będą organizowane gry i zabawy dla dzieci i nastolatków. Dla starszych dzieci i młodzieży, na wybranym boisku piłkarskim poprowadzimy rozgrywki baseball’a prowadzone przez doświadczonych zawodników z USA !!!

Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku włącznie (16 – 20 lipca).

Zapisy i zgłoszenia:

  1. Osobiście: 16 lipca rano od godziny 8:30
  2. Mailowo: na adres adrian@bapt.pl

Każde dziecko biorące udział w półkoloniach musi dostarczyć wypełniony formularz „Zgody rodziców / opiekunów na udział w półkoloniach”, formularz możesz pobrać tutaj

Do zobaczenia na półkoloniach